Przestrzegam, naprawdę przestrzegam!!

Szanowni kursanci!!

Przestrzegam Was z całego serca przed oszustami i domorosłymi układaczami pytań, które mają Wam pomóc zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Śledząc niektóre fora i przeglądając różnego rodzaju programy komputerowe z pytaniami, ciarki przechodzą po plecach. Dramat i skandal, albo skandal w dramacie. To nie tylko strata czasu, ale zagrożenie, że błędnie nabyta wiedza będzie skutkowała nie tylko niezdanym egzaminem, ale i ugruntowaniem złej wiedzy i nawyków w późniejszym czasie jako kierowca. Liczne fora pełne „zapamiętanych pytań”, tutaj to już tylko usiąść i płakać. Jeden zapomniał dodać „nie” co zmieniło cały sens pytania, drugi nie pamięta czy odpowiedź prawidłowa to A czy C, ale odpowiedzi C nie pamięta. Idiotyzmy, idiotyzmy i jeszcze raz idiotyzmy. Uciekajcie od takich „pomagaczy”, nie ugruntowujcie złej wiedzy. Komentarze pod tymi artykułami, to komentarze w większości twórców tych portali. Nie dajcie się nabrać i zrobić sobie wodę z mózgu.

Proponuję Kodeks drogowy oraz rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych. To podstawa jaka powinna obowiązywać każdego kierowcę. Oczywiście są jeszcze inne pozycje o które można się pokusić, ale te dwie pozwolą na zaliczenie egzaminu na prawo jazdy. Oczywiście dla zaznajomienia się z formą egzaminu teoretycznego proponuje mój darmowy program, którego podstawą jest baza autentycznych pytań na egzaminie państwowym na prawo jazdy we wszystkich WORD-ach na terenie całej Polski. Czyli 400 z PWPW i 500 z ITS. Oprócz tego, wygląd i obsługa programu jest identyczna jak programu występującego w WORD.

Nie dajcie się ogłupić!! Podajcie tę informację dalej, dla innych osób, które są nieświadomi pewnych spraw, że są naciągani na jakieś psełdooficjalne pytania na prawo jazdy.

Podziel się: