Przestrzegam, naprawdę przestrzegam!!

Szanowni kursanci!!

Przestrzegam Was z całego serca przed oszustami i domorosłymi układaczami pytań, które mają Wam pomóc zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Śledząc niektóre fora i przeglądając różnego rodzaju programy komputerowe z pytaniami, ciarki przechodzą po plecach. Dramat i skandal, albo skandal w dramacie. To nie tylko strata czasu, ale zagrożenie, że błędnie nabyta wiedza będzie skutkowała nie tylko niezdanym egzaminem, ale i ugruntowaniem złej wiedzy i nawyków w późniejszym czasie jako kierowca. Liczne fora pełne „zapamiętanych pytań”, tutaj to już tylko usiąść i płakać. Jeden zapomniał dodać „nie” co zmieniło cały sens pytania, drugi nie pamięta czy odpowiedź prawidłowa to A czy C, ale odpowiedzi C nie pamięta. Idiotyzmy, idiotyzmy i jeszcze raz idiotyzmy. Uciekajcie od takich „pomagaczy”, nie ugruntowujcie złej wiedzy. Komentarze pod tymi artykułami, to komentarze w większości twórców tych portali. Nie dajcie się nabrać i zrobić sobie wodę z mózgu.

Proponuję Kodeks drogowy oraz rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych. To podstawa jaka powinna obowiązywać każdego kierowcę. Oczywiście są jeszcze inne pozycje o które można się pokusić, ale te dwie pozwolą na zaliczenie egzaminu na prawo jazdy. Oczywiście dla zaznajomienia się z formą egzaminu teoretycznego proponuje mój darmowy program, którego podstawą jest baza autentycznych pytań na egzaminie państwowym na prawo jazdy we wszystkich WORD-ach na terenie całej Polski. Czyli 400 z PWPW i 500 z ITS. Oprócz tego, wygląd i obsługa programu jest identyczna jak programu występującego w WORD.

Nie dajcie się ogłupić!! Podajcie tę informację dalej, dla innych osób, które są nieświadomi pewnych spraw, że są naciągani na jakieś psełdooficjalne pytania na prawo jazdy.

Udostępnij to info innym poprzez: