E-learning nauka w domu

Program edukacyjny dla kandydatów na kierowców do nauki w domu.


Wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/8.1/10
Miejsce na dysku: minimum 32.10 MB
Karta graficzna: VGA minimum 800 X 600
Urządzenie wskazujące: mysz standardowa
Licencja: Demo (darmowa)
Wielkość pliku: — MB


NOWOŚĆ!!

Program został napisany tak, aby kursant dokładnie zrozumiał przekazywaną mu wiedzę. Zawiera ilustracje, obrazujące praktyczne zastosowanie przepisów ruchu drogowego. Program został dostosowany do nowych podstaw programowych. Prostota obsługi oraz przejrzysty pasek z przyciskami sterującymi, zapewni bezproblemową obsługę. Aby rozpocząć szkolenie, należy kliknąć na pasek menu na dole ekranu, a następnie wybrać interesując temat. Wszystkie zagadnienia są czytane przez lektora.

KORZYŚCI METODY E-LEARNINGU:

  • Ogromna oszczędność czasu i pieniędzy wynikająca z braku konieczności uczestnictwa w stacjonarnych wykładach z teorii w systemie tradycyjnego szkolenia. Kursant potrzebuje jedynie komputer nawet bez dostępu do Internetu, podczas nauki.
  • Dowolna data rozpoczęcia oraz zakończenia kursu – klient sam decyduje o dacie rozpoczęcia i zakończenia szkolenia w zależności od stopnia jego zaangażowania. Dzięki temu nie musi on dostosowywać się do z góry ustalonego harmonogramu prowadzonych wykładów.
  • Elastyczne godziny nauki – to od Ciebie zależy czy uczysz się w ciągu dnia, czy w nocy, a wszystko to w zaciszu własnego domu lub w przytulnej kawiarni. Niezbędne do tego jest jedynie komputer.
  • Ciekawa, interaktywna forma kursu z dużą ilością zdjęć oraz filmów instruktażowych. Teoria wcale nie musi być jedynie nudnym obowiązkiem!!


Podziel się: